Laptopy dla biznesu – Lenovo ThinkPad T470

Franek   21 lutego 2017   Możliwość komentowania Laptopy dla biznesu – Lenovo ThinkPad T470 została wyłączona

Każdy przedsiębiorca korzystający z laptopa wie jak ważna jest jego niezawodność, oraz wytrzymałość na warunki atmosferyczne dlatego też dla takich osób potrzebny jest sprzęt który będzie spełniał te wymogi i posłuży nam na lata. Przykładem takiego typu sprzętu jest Laptop Lenovo ThinkPad T470, który nie jest sprzętem tanim, jednak dobra opinia marki Lenovo, oraz jego specyfikacja dają nam poczucie że sprzęt tej klasy na pewno nas nie zawiedzie (o czym więcej tutaj: http://www.kuzniewski.pl/k3424,laptopy-lenovo-ibm-thinkpad-thinkpad-t-thinkpad-t470.html).

Laptop Lenovo ThinkPad T470 jest sprzętem idealnym dla przedsiębiorcy, który musi zawsze mieć pod ręką swoje biuro, ale też bez problemu nadaje się do użytku domowego

fot. lenovo.com

Lenovo ThinkPad T470 posiada wbudowany 2 rdzeniowy procesor Intel Core i5 7300U, o taktowaniu 2300 MHz, który pozwoli nam bez zbędnych przerw spokojnie na nim pracować. W laptopie została również wbudowana wysoko wydajna pamięć RAM DDR 4 16 GB, z możliwością rozszerzenia do 32 GB. Laptop mimo że jest bardzo wydajny posiada stosunkowo małą jak na dzisiejsze standardy pamięć wewnętrzną 512 GB, co sprawia że warto rozważyć zakup dysku przenośnego na ważne dokumenty, w razie gdyby tej na laptopie nam zabrakło. Ekran tego laptopa posiada przekątną 14,1 cala, oraz wyświetla obraz w jakości full HD dlatego też nadaje się również do relaksu po pracy. Urządzenie to posiada oprócz standardowego już na te czasy touchpada, dawny trackpoint, który umożliwia nam pracę nawet kiedy nasze ręce są ubrudzone, i nie znajdujemy się w biurze. Dla bezpieczeństwa w Laptopie został zamontowany również czytnik linii papilarnych dzięki temu nieupoważnione do tego osoby nigdy się do niego nie dostaną.

Czy Lenovo ThinkPad T470 nadaje się do użytku domowego?

Laptopy tej klasy co Lenovo charakteryzuje wysoka wytrzymałość na wszelkiego rodzaju upadki, uderzenia dlatego też nadaje się on idealnie dla osób które potrzebują sprzętu do wszystkiego co nie stanowi przeszkody aby używać go dla swoich własnych nie zawodowych potrzeb. Należy pamiętać że laptop przed zakupem możemy dostosować do swoich potrzeb, dlatego tez jeżeli rozważamy używanie go również w warunkach domowych poprośmy sprzedawcę o zmianę takich elementów jak np. pamięć wewnętrzna, karta graficzna. Zmiana pewnych podzespołów pozwoli nam na pewno na używanie tego typu sprzętu częściej.

Laptop Lenovo ThinkPad T470 jest sprzętem idealnym dla przedsiębiorcy, który musi zawsze mieć pod ręką swoje biuro, ale też bez problemu nadaje się do użytku domowego. Od kupna tego konkretnego modelu odstraszać może jedynie cena za którą powinniśmy otrzymać więcej wbudowanej pamięci wewnętrznej. Całego Laptopa można ocenić na dobre 4,5 / 5.