Laptopy dla biznesu Lenovo ThinkPad E470

Franek   11 lutego 2017   Możliwość komentowania Laptopy dla biznesu Lenovo ThinkPad E470 została wyłączona

Część ludzi kupując swojego laptopa wychodzi z założenia, że ma on służyć nam głównie do pracy co oznacza że musi on być wysoce niezawodny. Jednym z nowych na rynku laptopów, który został stworzony właśnie z przeznaczeniem do pracy, czy nauki jest Lenovo ThinkPad E470.

Lenovo ThinkPad E470 jest wypuszczonym na rynek modelem serii laptopów marki Lenovo z przeznaczeniem dla Biznesu, który ma nam służyć w każdym miejscu i być niezawodny

fot. leovo.com

Lenovo ThinkPad E470 jest wypuszczonym na rynek modelem serii laptopów marki Lenovo z przeznaczeniem dla Biznesu, który ma nam służyć w każdym miejscu i być niezawodny (więcej: http://www.kuzniewski.pl/k3348,laptopy-lenovo-ibm-thinkpad-thinkpad-e-thinkpad-e470.html). Lenovo jako marka komputerów przenośnych zyskała dość dużą popularność ze względu na jakość wykonania i wytrzymałość swoich laptopów, szczególnie tych z wyższej półki cenowej. Laptop o którym mowa ma przeznaczenie biznesowe i został zaprojektowany na podstawie podobnej obudowy co inne modele z serii ThinkPad. Podobnie jak pozostałe modele tej serii jest on sprzedawany w różnych wariantach cenowych i specyfikacji, dlatego też możemy dostosować go do swoich możliwości cenowych, oraz potrzeb.

Specyfikacja Lenovo ThinkPad E470

Model E470 posiada możliwość doboru różnych podzespołów, co sprawia że jest on bardzo elastyczny jeżeli chodzi o przeciętnego konsumenta i może się dostosować do indywidualnych wymagań. Przykładem tego jakie podzespoły możemy dobrać do tego modelu jest poniższa lista.

  • Procesor:
  • Intel core i77500U
  • Intel core i57200U
  • Intel core i37100U
  • Pamięć RAM -16 GB DDR4
  • Dysk twardy:
  • SSD 256 GB 2.5″
  • HDD 500 GB 7200 RPM
  • Bateria – czas pracy na baterii 8,4 godziny.

Jak możemy zauważyć Lenovo ThinkPad E470 możemy spersonalizować co jest na plus, a ponad to w standardowym wyposażeniu tego sprzętu znajduje się trackpoint znany nam ze starszych laptopów, kiedy jeszcze touchpad nie istniał. Trackpoint pozwala nam używać laptopa niezależnie od tego czy nasze ręce są w rękawiczkach, bądź są mokre od wody. Zastosowane rozwiązania w tym laptopie na pewno są korzystne z punktu widzenia konsumenta, który będzie go używał w różnych warunkach. Opcjonalną częścią wyposażenia jest również czytnik linii papilarnych, który daje nam możliwość dodatkowej ochrony przed nieautoryzowanym użytkownikiem.