Połączenie wysokiej wydajności z pełnym bezpieczeństwem, czyli Dell Latitude 5510

Franek   13 lipiec 2020   Możliwość komentowania Połączenie wysokiej wydajności z pełnym bezpieczeństwem, czyli Dell Latitude 5510 została wyłączona

Dell Latitude 5510 jest idealnym wyborem dla pracowników biurowych, ponieważ laptop ten może z powodzeniem pełnić funkcję stacjonarnego stanowiska z dodatkową opcją mobilności. Wyprodukowany z myślą o klientach obracających się w świecie biznesu, jednak z zachowaną dozą uniwersalności, a to wszystko przy bardzo dobrych parametrach.

Idealne do biura

Ekran laptopa Dell Latitude 5510 ma wymiary 15,6 cala zapewniając komfort pracy przez długie godzinyEkran laptopa Dell Latitude 5510 ma wymiary 15,6 cala zapewniając komfort pracy przez długie godziny. Rozdzielczość 1920×1080 z Full HD, zapewnia doskonałą jakość obrazu oraz dynamiczne i żywe kolory. Wymiary laptopa sprawiają, że jest on idealny do pracy w biurze. Powoduje to nie tylko odpowiednio duża matryca, ale też klawiatura dostosowana do potrzeb pracowników. Pełny komfort użytkowania tego laptopa zapewnia pełnowymiarowa klawiatura z dodatkowym bocznym blokiem numerycznym, oraz duży i precyzyjny touchpad.

Bezpieczeństwo danych

Jednym z najlepszych zabezpieczeń powszechnie stosowanych w zabezpieczeniach laptopów i telefonów jest odcisk palca. Zarówno dokumenty jak i inne pliki zapisane na laptopie Dell Latitude 5510 są chronione wieloma różnymi zabezpieczeniami takimi jak czytnik linii papilarnych, czytnik Smart Card czy układ szyfrujący TPM. Zapewnia to bezpieczeństwo nawet najważniejszych dokumentów.

Wysoka wydajność

Dell Latitude 5510 to nie tylko nowoczesny design, ale też bardzo dobre parametry techniczne. Szybkie działanie nawet wymagających programów zapewni procesor Intel Core i7 (https://www.intel.pl/content/www/pl/pl/products/processors/core/i7-processors.html). 16 GB pamięci RAM – połączone z możliwością rozszerzenia do 32 GB oraz z karta graficzna Intel UHD Graphics dają dużo możliwości w kwestii np. użytkowania programów graficznych czy montażowych. Duża ilość złączy, w tym USB czy HDMI sprawi, że nie będzie problemem podłączenie większej ilości urządzeń.

Łatwość i bezpieczeństwo w ruchu – laptop zawsze przy tobie

Laptop wykonany jest w nowoczesnym designie. Wykończenie obudowy w aluminium sprawia, że laptop jest dużo bardziej wytrzymały. Dodatkowo pozwala to też na jego częsty transport bez ryzyka dużych uszkodzeń czy zadrapań. Jego waga – 1,8 kg sprawia, że laptop nie dostarczy dużo więcej ciężaru w czasie przemieszczania.

Biznes zdjęcie utworzone przez ijeab - pl.freepik.com