Jaki wybrać laptop do pracy?

Franek   13 lipca 2020   Możliwość komentowania Jaki wybrać laptop do pracy? została wyłączona

Szukając dobrego laptopa do pracy warto wziąć pod uwagę – Dell Latitude 5411 (więcej pod tym linkiem: https://www.kuzniewski.pl/k4819,laptopy-dell-latitude-latitude-5411.html). To solidny sprzęt, wykonany starannie i dokładnie. Firma ma bardzo dobre opinie w internecie oraz często jest wybierana przez klientów. Warto dodać, że oferuje produkty już od wielu lat.

Dell Latitude 5411 – informacje i parametry

Dell Latitude 5411 to laptopy dla wymagających i ceniących sobie wysoką jakość. Urządzenia są wydajne, nie zawieszają się, działają bez zarzutówDell Latitude 5411 to laptopy dla wymagających i ceniących sobie wysoką jakość. Urządzenia są wydajne, nie zawieszają się, działają bez zarzutów. Można działać wiele godzin, ponieważ bateria jest wytrzymała oraz energooszczędna. Wykorzystano technologię vPro oraz Adaptix. Zawiera funkcje Al oraz Dell Optimizer, dzięki temu laptop zużywa mało energii i dostosowuje się do twojego toku działania. W Dell Latitude 5411 wyposażony jest w układ graficzny Intel UHA Graphics bądź NVIDIA GeForce MX250. Zapisywać można wiele danych, zdjęć, dokumentów, ponieważ dysk jest o pojemności 256 GB. Natomiast pamięć ram – 8GB. Przeglądanie na nim zdjęć lub oglądanie filmów to sama przyjemność. Obrazy są naturalne a dźwięk jest wyraźny, gdyż zastosowano w nim system Full HD.

Wykonany został z materiałów bardzo dobrej jakości. Warto wiedzieć, że w około 18% jego konstrukcja jest z recyklingu i wykorzystano włókno węglowe. Prezentuje się on z klasą i nowocześnie. Klawiatura jest idealna do szybkiego pisania i jest ona podświetlona. Zawiera wiele zabezpieczeń, aby nasze dokumenty były bezpieczne, na przykład czytnik linii papilarnych, kamerka z zaślepką itd.

Dell Latitude 5411 ma wysokiej jakości kartę sieciową, zatem z internetem połączymy się bez przeszkód. Żeby można było przesyłać szybko, na przykład zdjęcia – dodano Moduł Bluetooth. Laptop zawiera dużo złącz, na przykład czytnik kart pamięci microSD, USB, czytnik Card Smart, wejście słuchawkowe.

Podsumowanie

Z pewnością urządzenie Dell Latitude 5411 świetnie się sprawdzi do pracy w domu czy biurze. Ma wiele funkcji i zabezpieczeń. Poza tym wykorzystywany jest recykling. Można prowadzić transmisje, kursy, pracować – idealny do wielu zadań.

Kobieta zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com