ThinkPad P15s: przenośna stacja robocza z Comet Lake i NVIDIA

Franek   10 kwietnia 2020   Możliwość komentowania ThinkPad P15s: przenośna stacja robocza z Comet Lake i NVIDIA została wyłączona

Wysokiej jakości sprzęt sprawdzający się w biznesie to nie tylko kwestia mocnych podzespołów. Niemniej istotny jest ekran, wytrzymałość i nasze bezpieczeństwo w trakcie pracy. Lenovo ThinkPad P15s to mobilna stacja robocza dopracowana pod każdym z tych względów. Na pokładzie znalazł się m. in. procesor Comet Lake, system dysków SSD i dedykowana karta graficzna NVIDIA. Poznaj dokładną specyfikację i już dziś zdecyduj, czy jest to urządzenie dopasowane do Twoich potrzeb.

ThinkPad P15s – stacja robocza godna każdych pieniędzy

Lenovo ThinkPad P15s to stacja robocza, która zasługuje na miano wyjątkowej. Potężna specyfikacja zamknięta w odpornej na uszkodzenia obudowie, stanowi doskonałą bazę do wszelkiego rodzaju biznesowych działańLenovo ThinkPad P15s to stacja robocza, która zasługuje na miano wyjątkowej. Potężna specyfikacja zamknięta w odpornej na uszkodzenia obudowie, stanowi doskonałą bazę do wszelkiego rodzaju biznesowych działań. Wysokiej jakości matryca IPS działająca w rozdzielczości Full HD (lub 4K) jest wspierana przez dedykowaną kartę graficzną NVIDIA Quadro P520. W jej towarzystwie działa jedna z trzech jednostek CPU Comet Lake – Intel Core i7 10510U/10610U/10810U z 6 rdzeniami oraz spora ilość pamięci RAM DDR4 – od 16 do 32 GB. Na płycie głównej znalazł się także dysk SSD o pojemności maks. 2 TB.

To co świadczy o wyjątkowości P15s to bardzo niewielkie gabaryty. 15,6-calowy ekran został zamknięty w obudowie o szerokości 36,6 cm i grubości 1,9 cm. Rozbudowany zestaw portów urządzenia Lenovo składa się z 2x USB-C, 2x USB 3.0, 1x HDMI, złącza stacji dokującej i bluetooth 5.0. W kwestii multimediów, otrzymujemy dwa schowane głośniki, kamerkę 0,92 MPix na podczerwień, wbudowany mikrofon, wejście i wyjście słuchawkowe. Nie zabrakło nowoczesnej łączności w postaci WLAN w standardzie Wi-Fi 6 oraz karty sieciowej o szybkości 1 Gbps.

W dłuższych podróżach wspierać będzie nas obudowa wykonana z materiałów, które otrzymały liczne atesty, spełniając tym samym międzynarodowe normy wojskowe. O dodatkową wygodę zadba czytnik linii papilarnych, układ szyfrowania TPM i czytnik smart card. Finalnie, otrzymujemy stację roboczą o wadze 1,75 kg, którą jesteśmy w stanie zabrać w każde miejsce na świecie.

Obraz StockSnap z Pixabay