Wszechstronny laptop biznesowy

Franek   21 luty 2020   Możliwość komentowania Wszechstronny laptop biznesowy została wyłączona

Dobrej klasy laptop może stanowić niemałe ułatwienie dla każdego, kto wymaga odpowiedniej wydajności, mobilności i komfortu podczas pracy w każdych warunkach. Urządzeniem, które można polecić z czystym sercem jest niewątpliwie notebook Lenovo ThinkPad E15, będący niedawną nowością. Został on zaprojektowany tak, aby sprawdzał się zarówno w domu, biurze, jak i w trakcie podróży. Kunszt z jakim został on zaprojektowany przejawia się we wszystkich aspektach tego modelu. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na jego temat, to koniecznie zapoznaj się z dalszą częścią tego artykułu.

Potężna moc i ogromny komfort

Dobrej klasy laptop może stanowić niemałe ułatwienie dla każdego, kto wymaga odpowiedniej wydajności, mobilności i komfortu podczas pracy w każdych warunkachZdecydowanie laptop, jakim jest Lenovo ThinkPad E15 stanowi solidny model przeznaczony do wszechstronnego użytkowania. Pomóc w tym ma matowa, 15,6 calowa matryca o rozdzielczości Full HD, dzięki której obraz zawsze będzie świetny i dobrze widoczny nawet w dużym nasłonecznieniu. Na pochwałę zasługują także nowoczesne, bardzo mocne podzespoły takie jak:

  • niskonapięciowy procesor Intel Core 10 generacji – Intel Comet Lake odpowiadający za wspaniałą wydajność urządzenia,
  • nawet do 16 GB szybkiej pamięci RAM DDR4,
  • superszybki dysk SSD na złączu M.2 zapewniający możliwie najlepsze osiągi,
  • zintegrowana karta graficzna Intel UHD Graphics lub dedykowana AMD Radeon RX 640 w zależności od konfiguracji.

Ponadto model ten cechuje wygodna klawiatura, poprawiająca zdecydowanie komfort pracy z wykorzystaniem tego komputera. Na plus można zaliczyć także bogaty pakiet złączy i solidne wykonanie, które razem wzięte stanowią o wysokiej jakości laptopa.

Czy warto zakupić laptopa Lenovo ThinkPad E15?

Na rynku komputerów mobilnych znaleźć możemy całą masę ciekawych, mniej lub bardziej różniących się między sobą urządzeń. Nie mniej jednak zdecydowanie godny polecenia laptopem jest Lenovo ThinkPad E15, który na tle konkurencji wyróżnia się świetnymi podzespołami przy zachowaniu wysokiego poziomu mobilności. Ponadto uwagę zwraca stonowana stylistyka, która pasuje do zastosowań biznesowych, czy biurowych.

Obraz autorstwa lenovo.com