Czy znasz laptop Lenovo ThinkPad E15 do biznesu?

Franek   8 stycznia 2020   Możliwość komentowania Czy znasz laptop Lenovo ThinkPad E15 do biznesu? została wyłączona

Zastanawiasz się nad kupnem laptopa do pracy? Na rynku jest wiele modeli, lecz nie wiesz jaki wybrać? Oto na propozycja. Laptop Lenovo ThinkPad E15 do zadań w pracy. Do czego służy? Jakie ma parametry? Czym się wyróżnia? Na te pytania odpowiemy poniżej. 

Podstawowe elementy systemu Lenovo ThinkPad E15: procesor, pamięć, dysk twardy

Przygodę z Lenovo ThinkPad E15 zaczniemy od Intel Core. To procesor o renomie. Bez Intela Lenovo ThinkPad E15 nie ma prawa się włączyćPrzygodę z Lenovo ThinkPad E15 zaczniemy od Intel Core. To procesor o renomie. Bez Intela Lenovo ThinkPad E15 nie ma prawa się włączyć. Podany model został zaopatrzony w siódmą generacje systemu. Rodzina Comet Lake dodatkowo zwiększa osiągi procesora. Dzięki czemu laptop do celów biznesowych działa do 4900 MHz. Z Lenovo ThinkPad E15 i Intel Core i7 10510U działasz dłużej.

Ważną rolę pełni pamięć. W Lenovo ThinkPad E15 uruchamiasz aplikacje dzięki formatowi DDR4. Pamięć o podanym formacie sięga 16GB. To dobra pojemność do obsługi pamięci. Jednak w przypadku bardziej złożonych aplikacji warto zdecydować się na rozbudowę banku. Dobór pamięci Lenovo ThinkPad E15 warto zrobić o specjalisty.

Działanie dysku możemy widzieć oraz mieć na niego spory wpływ. Wszystko zależy od naszych potrzeb. Biznesowy Lenovo ThinkPad E15 świetnie odpowiada na wymagania klienta (https://www.kuzniewski.pl/k4592,laptopy-lenovo-ibm-thinkpad-thinkpad-e-thinkpad-e15.html). Producenci Lenovo ThinkPad E15 zadbali o pojemny bank pamięci. Swój komputer możesz zapełnić 512 GB danych. Mogą to być autorskie pliki oraz zwyczajne aplikacje do biznesu czy grafiki. Ilość GB możesz dowolnie zwiększać. Zmian możesz dokonywać w formatach plików. Rekomendowany SSD możesz zamienić na rozszerzenie M.2.

Karta graficzna oraz matryca ekranu – kilka słów obrazie

Emitowanie obrazu odbywa się za pomocą matrycy. Model Lenovo ThinkPad E15 może się poszczycić 15,6 calowym ekranem. Rozdzielczość Lenovo ThinkPad E15 sięga 1920 x 1080. Technologia Full HD wraz z matową powierzchnią ekranu gwarantuje lepszą oglądalność obrazu.

Warto dodać kilka słów o karcie. Biznesowy Lenovo ThinkPad E15 może być komputerem dla grafika. To zasługa wydajnej karty AMD Radeon RX 640.

Laptop w kolorze srebra lub czerni posiada: 4 porty USB i wejście HDMI. 

Business obraz autorstwa pressfoto - www.freepik.com