Niewielka stacja robocza HP

Franek   7 października 2018   Możliwość komentowania Niewielka stacja robocza HP została wyłączona

HP jest bardzo solidnym producentem sprzętu komputerowego. Wiedzą o tym zarówno użytkownicy laptopów korzystający z nich na własne potrzeby oraz profesjonaliści, którzy najczęściej korzystają ze stacji roboczych. Różnorodność komputerów HP wchodzących do tej drugiej grupy sprzętów jest ogromna. Wysoka jest także ich jakość – HP oferuje bardzo dużo zarówno stacjonarnych jak i mobilnych stacji roboczych. Najczęściej bardzo dobrą wiadomością jest też to, że klient może wybrać spośród najlepszych na rynku podzespołów. Zamawiający daną stację roboczą dostaje więc możliwość skomponowania własnego komputera spośród dostępnych elementów, który to komputer idealnie pasuje do jego preferencji i rodzaju wykonywanej pracy. Dodatkowo warto także wspomnieć, że HP pod tym względem jest bardzo atrakcyjny cenowo. Wybierając stacje robocze HP jednocześnie dostaje się więc dobry sprzęt (podparty znaną i szanowaną marką) i nie wydaje się na niego olbrzymiej ilości pieniędzy. 

Niewielka stacja robocza, który potrafi dużo

HP produkuje także sprzęty niestandardowe. Przykładem może być tutaj HP Workstation Z2 Mini G4

Autor zdjęcia: kuzniewski.pl

HP produkuje także sprzęty niestandardowe. Przykładem może być tutaj HP Workstation Z2 Mini G4. Jest to niewielka stacja robocza, która jednak zadowoli wiele osób. Bryła komputera przywodzi na myśl niewielkie komputery stacjonarne, które służą użytkownikom głównie do sprawdzania internetu oraz oglądania filmów. W przypadku HP Workstation Z2 Mini G4 zakres możliwości jest znacznie szerszy. O efektywnej pracy biurowej nie ma nawet co wspominać, bowiem jest to cecha wielu komputerów. Warto jednak tutaj nadmienić, że komputer z uwagi na swoje możliwości może wykonywać kilka procesów na raz, co przecież będzie przydatne także w pracy biurowej. Jest to doskonałe narzędzie także dla programistów, projektantów, grafików czy architektów.

W przypadku HP Workstation Z2 Mini G4 mamy do czynienia albo z 8 GB pamięci RAM albo z 16 GB. Do wyboru mamy kilka spośród procesorów Intel Core 6, 7 oraz 8 generacji (więcej: https://ark.intel.com/products/series/88392/6th-Generation-Intel-Core-i7-Processors). Pamięć masowa osiąga nawet 1TB. Użyte karty graficzne pozwalają na pracę wysokiej jakości, co podyktowane jest także samym przeznaczeniem sprzętu (producent wskazuje, iż jest to świetne narzędzie dla grafików). Osoby wybierające HP Workstation Z2 Mini G4 nie zawiodą się więc jego możliwościami.