Lenovo ThinkPad P52

Franek   11 sierpnia 2018   Możliwość komentowania Lenovo ThinkPad P52 została wyłączona

Nie brakuje osób, które zastanawiają się, jaką stację roboczą nabyć. Aktualnie wybór jest naprawdę bardzo duży. Jest bowiem wiele tego typu elementów w sklepach internetowych, a także niestacjonarnych. Warto podkreślić, że coraz więcej osób decyduje się na Lenovo ThinkPad P52 (https://www.kuzniewski.pl/k4072,laptopy-lenovo-ibm-thinkpad-thinkpad-p-thinkpad-p52.html). Dlaczego tak się dzieje? Czy rzeczywiście to dobre rozwiązanie? O tym można przekonać się czytając poniższy artykuł.

Czym charakteryzują się takie urządzenia?

Nie brakuje osób, które zastanawiają się, jaką stację roboczą nabyć

Autor zdjęcia: lenovo.com

Statystyki pokazują, że mobilne stacje robocze tego typu są coraz popularniejsze. Nie dzieje się bez przyczyny. Warto zwrócić uwagę na fakt, że są to naprawdę bardzo wydajne urządzenia biznesowe. Nic więc dziwnego, że mają wielu zwolenników, których stale przybywa. Nie można nie wspomnieć, że elementy tego typu prężnie działają z nowoczesnym procesorem 8 generacji, którym jest Intel Core Kaby Lake Refresh. Wydajność sprawia, że produkty tego typu są bardzo dobrą opcją między innymi dla inżynierów czy grafików komputerowych, którzy potrzebują po prostu elementów z najwyższej półki.

Na co jeszcze warto zwrócić się swoją wagę? Nie brakuje ludzi, którzy decydują się na Lenovo ThinkPad P52, ponieważ zdają sobie sprawę, że mogą także liczyć na dostęp z różnymi matrycami o przekątnej 15,6”. Jest to kolejny atut. Chyba nikogo nie trzeba przekonywać do tego aspektu. Trzeba podkreślić, że użytkownicy mogą zdecydować się na 2 rodzaje rozdzielczości. Niektórzy wybierają opcję full HD 1920 x 1080. Nic też nie stoi na przeszkodzie, aby zdecydować się na warianty 4K (3840 x 2160). Producenci zadbali o to, aby obraz był czytelny i naprawdę bardzo dobrze wywiązał się z tego zadania.

Warto wspomnieć, że elementy tego typu posiadają nawet do 64 GB RAM. Świetnie zatem nadają się do pracy. Poza tym elementy tego typu są nie tylko wydaje i posiadają dobre parametry techniczne. Ponadto charakteryzują się naprawdę bardzo eleganckim wyglądem. W dzisiejszych czasach ludzie zwracają uwagę także na te kwestię. W końcu takie urządzenia stanowią odpowiednie atrybuty, z którymi nie jest wstyd iść na kurs, szkolenie czy do swojego Klienta itp. Nic więc dziwnego, że ludzie się na nie decydują.