Wzmacniane laptopy Durabook SA14

Franek   17 kwietnia 2017   Możliwość komentowania Wzmacniane laptopy Durabook SA14 została wyłączona

Durabook to notebooki klasy semi rugged, czyli urządzenia o podwyższonej wytrzymałości. Ta seria laptopów jest dedykowana osobom pracującym w sektorze przemysłowym, sektorze transportu, służbach bezpieczeństwa publicznego i wielu innych podobnych branżach, gdzie praca na laptopie może okazać się sporym wyzwaniem. Komputery tej klasy posiadają bardzo wytrzymałą obudowę, która charakteryzuje się podwyższoną odpornością na wszelkiego rodzaju zniszczenia – upadki oraz uderzenia. Laptopy Durabook posiadają specjalną rączkę, co umożliwia wygodne przemieszczanie się ze sprzętem.

Durabook SA14 to laptop czternastocalowy, posiada solidną wzmacnianą magnezem obudowę, producent zapewnia, że nie jest mu straszny upadek z wysokości 90 cm

fot. kuzniewski.pl

Durabook SA14 to laptop czternastocalowy, posiada solidną wzmacnianą magnezem obudowę, producent zapewnia, że nie jest mu straszny upadek z wysokości 90 cm (http://www.kuzniewski.pl/k2555,laptopy-durabook-sa14.html). Nie jest to komputer, o którym można byłoby powiedzieć, że jest lekki czy poręczny, wręcz przeciwnie – to bardzo masywna konstrukcja. Jego gabaryty oraz dodatkowe zabezpieczenia sprawiają, że nie tylko jest odporny na uderzenia czy upadki, ale nie trzeba obawiać się, że ulegnie zniszczeniu w przypadku zachlapania czy zapylenia. Laptopy Durabook zostały zaopatrzone w bogatą liczbę praktycznych złączy, nie brakuje gniazda dokowania, portów USB, LAN, VGA, HDMI, jest też port szeregowy, gniazdo PCMCIA II oraz ExpressCard 54. Durabook SA14 wyróżnia się pancernym wykonaniem, w środku można znaleźć imponującą konfigurację – procesor i5-3610ME 2.7GHz, dwie baterie Hot Swap umożliwiające do 11h pracy, ekran o rozdzielczości Full HD. Dzięki zastosowaniu procesorów niskonapięciowych, można cieszyć się długim czasem pracy bez zasilania.

Ponieważ jest to komputer przeznaczony do zastosowań w trudnych warunkach, z pewnością będziemy zadowoleni z matowego ekranu, który umożliwi komfortową pracę niezależnie od warunków pogodowych oraz rodzaju oświetlenia, jeżeli pracujemy w pomieszczeniu. Sprzęt tej klasy sprawdzi się w miejscach, które teoretycznie nie sprzyjają pracy na komputerze. Laptopy Durabook są polecane szczególnie dla firm geodezyjnych, budowlanych, transportowych oraz na poligonach. Niezawodność sprzętu potwierdzają wojskowe certyfikaty oraz dwuletnia gwarancja producenta. Producent oferuje również specjalne wzmacniane walizki, dzięki którym laptop jest dodatkowo zabezpieczony w czasie transportu. Durabook SA14 to sprzęt przeznaczony do użytku w każdych warunkach klimatycznych. To ciekawa kategoria laptopów, która bez wątpienia jest potrzebna, tym bardziej, że na rynku wybór takich urządzeń jest ograniczony.