Topowe serie laptopów spod szyldu Fujitsu

Franek   28 grudzień 2015   Możliwość komentowania Topowe serie laptopów spod szyldu Fujitsu została wyłączona

Laptopy spod szyldu Fujitsu dostępne są na rynku od bardzo długiego czasu i zdobyły ogromną liczbę fanów. Użytkowników, którzy doceniają potencjał jaki kryje się w laptopach tego producenta.

Poznaj laptopy od Fujitsu

Laptopy spod szyldu Fujitsu dostępne są na rynku od bardzo długiego czasu i zdobyły ogromną liczbę fanów

fujitsu.com

Obecnie dwie topowe serie laptopów marki Fujitsu to Celsius oraz LifeBook. Obydwie kierowane są w głównej mierze do świata biznesu. Producent zarówno w serii Lifebook jak i w serii Celsius postawił przede wszystkim na jakość wykonania oraz bardzo wysoką wydajność. Dzięki temu komputery te doskonale sprawdzają się w zastosowaniach profesjonalnych.

Seria Celsius

Seria Celsius uświadamia, że obecnie komputery przenośne mogą być tak samo lub nawet bardziej wydajne od klasycznych komputerów stacjonarnych. Topowy przedstawiciel tej serii to model H730, który wyposażony został w procesor Intel Core i7, najnowszej generacji, 32GB pamięci RAM oraz dysk SSD o pojemności 1TB. Takie parametry stawiają ten sprzęt na najwyższej półce i sprawiają, że obróbka grafiki czy rendering obrazu nie jest na nim żadnym problemem.

Seria LifeBook

Seria LifeBook jest już znacznie szersza niż seria Celsius ponieważ posiada laptopy o różnych zastosowaniach. Znajdują się w niej zarówno propozycje biznesowe jak i laptopy do multimediów czy urządzenia idealne pod podróże.

Laptopy Fujitsu z serii LifeBook najczęściej wyposażone były w matryce o przekątnej 14,1″ cala oraz obudowy wykonane z aluminium bądź wysokiej jakości plastiku.

Topowy model tej serii to T935, który wyposażony został w 8 GB pamięcci RAM oraz dysk SSD o pojemności 512GB. Zamontowany procesor to jednostka Intel Core i5 najnowszej generacji. Wszystko to przekłada się na niesamowite osiągi tego sprzętu i sprawia, że jest on bardzo mocnym konkurentem dla innych komputerów z tej półki cenowej.